Czy wiesz czym są programy partnerskie i jak z nich prawidłowo korzystać?

Cytując Wikipedię jest to narzędzie internetowego marketingu. Jest to skrypt sprzężony z bazą zamówień sklepu internetowego. W programie tym organizatorem jest sklep online, oferujący produkty lub usługi – zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora – w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie. 

Przekładając to na prostszy język programy partnerskie, inaczej sieci afiliacyjne, to programy w których zarabiamy poprzez promowanie znajdujących się tam firm i usług. To bardzo potężne i popularne narzędzie marketingu internetowego. Jako partner internetowych sprzedawców i usługodawców jedyne co musisz zrobić to znaleźć im klientów od czego dostajesz prowizję. Dzięki PP nie musisz posiadać ani sprzedawać swojego produktu a wystarczy że nauczysz się umiejętnego promowania. Jest to pewna i stabilna forma współpracy, dzięki której możesz uzyskać bardzo wysokie dochody, nie masz z góry ustalonych widełek ile zarobisz minimum a ile maksimum – wszystko zależy całkowicie od Ciebie i ilości oraz jakości wykonanej przez Ciebie pracy. Firmy które płacą partnerom zgadzają się na taką formę współpracy, ponieważ dzięki temu mogą mięc wiele takich osób które wykonują dla nich pracę, która nie kosztuje ich nic dopóki nie pojawią się jej efekty. Przykładowymi produktami i usługami promowanymi poprzez programy partnerskie są produkty z działu turystyki, finansów, nieruchomości, usług telekomunikacyjnych czy też sprzedaży suplementów. Możliwości jest wiele a prowizje wypłacane czasem za tak proste czynności jak kliknięcie w link czy rejestracja lub pobranie gry. Programy partnerskie posiadają także rozbudowany system poleceń co oznacza, że im więcej nauczysz zarabiać swoich partnerów tym więcej zarobisz Ty sam – dlatego właśnie tak chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, a im lepiej to zrobimy i przekażemy, tym grubsze będą nasze portfele.

5/5

Ile razy myślałeś/aś, żeby rzucić swoją pracę?

Jeśli choć raz w Twojej głowie pojawiła się taka myśl, to znaczy że to co robisz nie jest dla Ciebie. Na pewno pragniesz od życia więcej. Każdy chce mieć więcej wolnego czasu. Każdy chce by było go na wszystko stać. Lecz jak to zrobić? Pracując na etacie nie możesz ekspresowo zwiększyć swoich zarobków. Możesz to zrobić, tylko wyłamując się poza schemat i próbując na własną rękę. Praca na etacie nie pozwala nam na nagły rozwój do góry, płacą nam tam za czas naszego życia, a nie za jakość pracy i jej efekty. W Internecie, w programach partnerskich to od tego jak ciężko pracujesz i jakie osiągasz efekty zależy ile zarobisz. Pokażę Ci jak potężnym narzędziem do tworzenia pieniędzy jest Internet. Narzędziem do ekspresowego tworzenia pieniędzy przy minimalnym wkładzie pracy.

Jak to działa krok po kroku?

1. Udostępniasz reklamę lub swój specjalny link afiliacyjny w Internecie – na blogu, stronie internetowej, mediach społecznościowych, forach itd.
2. Klient wchodzi w udostępniony przez Ciebie materiał i zostaje przekierowany na stronę partnera za pomocą linka referencyjnego
3. Klient wykonuje czynność określoną w programie lub dokonuje zakupu
4. Program partnerski zapisuje czynność i szczegóły akcji/transakcji
5. Zadanie/transakcja zostaje przypisana do Twojego konta 
6. Po zatwierdzeniu otrzymujesz prowizje i pieniądze za swoją pracę

Zalety pracy z programami partnerskimi:

Jedyna taka szansa na więcej!

Właśnie tu i teraz masz okazję aby zacząć się rozwijać i zarabiać więcej pieniędzy. Z programami partnerskimi do tej pory zarobiłem dziesiątki tysięcy złotych, a przecież tak jak Ty, kiedyś na ten temat nie wiedziałem nic. Nie szkodzi, że nie masz zielonego pojęcia na temat działania w sieci i nie wiesz jak polecać. Każdy kiedyś zaczynał, ale właśnie z tego powodu programy partnerskie są tak świetną okazją do rozwoju, ponieważ wszystkie potrzebne Ci informacje znajdziesz w Internecie. Nikt z nas nie skończył studiów w tym kierunku ani nie uczył się tego wcześniej. Praca w Internecie wyróżnia się tym, że tutaj wszyscy pomagamy sobie nawzajem. Wszystko co wiemy uczymy się z książek i od siebie samych. Krok po kroku nauczę Cię wszystkiego czego potrzebujesz, doprowadzę Cię do momentu w którym będziesz już niezależny i całkowicie sam będziesz potrafił zarobić ogromne ilości pieniędzy w Internecie, siedząc sobie wygodnie w domu czy gdziekolwiek zechcesz.

Dołączając do nas teraz otrzymujesz:

5/5
0 +
Ludzi zarabiających w ten sposób na świecie
0 +
Zarobiono w Internecie

GWARANCJA

 A co powiesz na to jeśli damy Ci gwarancję, że z nami na 100% zarobisz?
TAK JEST! Dajmy Ci gwarancję, że wstępując do projektu, nie stracisz żadnych pieniędzy, ponieważ pracujemy bez żadnego wkładu. Dajemy Ci nawet więcej, bo obiecujemy Ci że dołączając do nas zarobisz, a jeśli nie, to zwrócimy Ci pieniądzę za Twoj stracony czas. Gdzie indziej masz okazję spróbować swoich sił w biznesie, w którym w razie niepowodzenia masz zapłacone? Dołącz do naszego zespołu!
Pozostało tylko 27 miejsc!