Airdrop - co to w ogóle jest?

Airdropy kryptowalut tłumacząc prościej to poprostu darmowe zrzuty kryptowalut. Jest to darmowe rozdanie, najczęsciej w początkowej fazie projektu, danej kryptowaluty w celach marketingowych. Jest to forma prezentu i zazwyczaj bardzo skuteczne narzędzie promujące. Airdropy są darmowe i odbywają się w różnych formach, czasem wymaga się spełnienia kilku zadań w social mediach, choć często wystarczy sama rejestracja i przystąpienie do zrzutu. Otrzymane kryptowaluty możemy sprzedać od razu po otrzymaniu i wypłacić zysk, lub trzymać i liczyć na wzrost wartości. Nie wszystkie airdropy są warte poświecenia czasu gdyż niektóre okazują się nic nie warte lub w ogóle nie wypłacają. Na tej stronie znajdują się tylko sprawdzone i zweryfikowane airdropy, które warto zrobić i trzymać w swoim wirtualnym portfelu.
Miłego zarabiania. 

↓ Aktualna lista wartych sprawdzenia darmowych airdropów ↓

Gonna Make It - NFT Marketplace

Darmowe tokeny od najnowszego marketu NFT od twórców tokena NRG który swego czasu dał niektórym po kilka tysięcy $ samego airdropa, dodatkowo opcja polecania i budowania drzewka to coś czego nie można ominąć.

Wejdź w link https://ref.gonnamakeit.com/0xa819c50d511187ce0f6aa352427586d6d0c187f7, załóż swoje konto i podepnij portfel pod stronę, gdyby poprosiło o kod referencyjny wpisz 0xa819c50d511187ce0f6aa352427586d6d0c187f7.

Zwracaj uwagę na zadania dostępne na stronie które mogą zwiększyć Twoją ilość darmowych tokenów.
Polecaj market swoim własnym linkiem referencyjnym prawdziwym traderom i buduj swój nieskończony zysk pasywny zarabiając % od ich wydanych opłat.