F.A.Q. - Czyli to co chcę wiedzieć najpierw.

1.Na czym zarabiamy? – To bardzo proste przede wszystkim największe pieniądze zarabiamy na darmowych bonusach oraz programach partnerskich, a zarobione pieniądze inwestujemy dalej lub mnożymy na kryptowalutach.

2.Czy potrzebuję pieniędzy na inwestycję? – Nie, w naszym projekcie, w którym uczymy Cię wszystkiego od podstaw nie potrzebujesz mieć swoich własnych pieniędzy.

3.lle zarobię na początku? – Jeśli tylko będziesz przechodzić prawidłowo etapy szkolenia, i pracować sumiennie po 1-2h dziennie , na początku zaczniesz od 1000-2000zł.

4.Czy mogę w każdej chwili zrezygnować? – Jasne że tak, między nami nie ma żadnej prawnej umowy, my poprostu uczymy Cię tego z czego korzystamy również, tego co wiemy że działa i na czym już zarobiliśmy sami.

5.W jaki sposób otrzymuję pieniądze? – Skoro jest to praca w Internecie, to tak samo otrzymujesz internetowy przelew na jakiekolwiek konto sobie zażyczysz.

6.Czy muszę przechodzić wszystkie etapy? – Tak naprawdę to nic nie musisz, ale jeśli chcesz dołączyć do naszego projektu i byśmy Ci pomogli osiągnąć większę zarobki, to jest to wymagane, ponieważ powinienieś traktować wszystko jak kurs i szkolenie.

7.Czy to wszystko jest legalne? – Jak najbardziej, działamy w renomowanych polskich programach partnerskich, a od zarobku na koniec roku płacisz normalnie podatek.

8.Czy to nie jest piramida finansowa? – Nie, nie jest to zakazana piramida finansowa, nasz model organizacyjny jest inny, a w naszej społeczności każdy pomaga sobie nawzajem.

9.Co mam zrobić jak mi nie wyjdzie? – Cały czas bądź z nami w kontakcie, a na bieżąco będziemy poprawiać błędy i zwiększać efekty, tutaj wspólnie dbamy o nasz sukces, dlatego zawsze się udaje.

10.Jaką mam pewność, że to naprawdę działa? – A no i tu Cię zaskoczymy, ponieważ jako nieliczni w Internecie daję Ci gwarancję, jeśli przechodząc nasze szkolenie i postępując według wskazań nie zarobisz, oddamy Ci za twój stracony czas.